LOGO Polska 1 R
                   

Szanowni Państwo

weLLgra Polska jest wyłącznym importer jonizatorów Tyent/Rettin na Polskę. Dołącz do autoryzowanych dystrybutorów.

Zapraszamy do współpracy.

 

Nasze sukcesy to:

nr 1 drugi raz z rządu w 2014 i 2015 według 3 organizacji:

 

www.waterionizer.com

2015 The Best

 

http://ionizerresearch.com/

 

Nr 1

 

http://alkalinewater.com/

Nr 1 Again

 

Poniżej krótki zarys historyczny firmy Tyent.

Założona w 1995 roku , Taeyoung E & T , Ltd. to koreańska firma przyjazna środowisku przyczyniła się do poprawy zdrowia i ochrony przyrody dzięki produkcji swoich produktów i pozyskaniu wielu międzynarodowych certyfikatów , takich jak ISO 9001 , ISO 14001 oraz zatwierdzenia firmy jako KGMP (Korea Good Manufacturing Practice).

W oparciu o zaawansowaną technologię bazującą na około sześćdziesięciu patentów, wzorów użytkowych, rejestracji wspólnotowych wzorów i międzynarodowych certyfikatów , Taeyoung E & T posiada cztery oddziały przedsiębiorstw - sprzęt medyczny, sprzęt do sterylizacji, urządzenia ochrony środowiska do domowego użytku oraz odział zdrowie i życie.  Produkty wytwarzane w każdym oddziale uzyskały uznanie wśród klientów dzięki zastosowaniu najlepszych technologii.

Taeyoung E & T robi wszystko , aby stać się liderem na globalną skalę , koncentrując się na rozwoju innowacyjnych produktów na bazie zdobytego doświadczenia opartego na  ciągłych inwestycjach w badania i rozwój.

Pragniemy nadmienić, iż jonizatory Tyent są numerem jeden na rynku w USA od 2007 i posiadają bardzo silną pozycję na rynku europejskim.


Motorem rozwoju Taeyoung E & T jest wyzwanie wobec lepszego i zdrowszego jutra.